מדיה ישראל
התקשרו עכשיו: 073-7579676

5 שיטות לכתיבת מאמרים לאתר

5 שיטות לכתיבת מאמרים לאתר איך להיא לקוחות חדשים דרך התוכן

5 שיטות לכתיבת מאמרים לאתר – בניתם אתר יפה, ערכתם מחקר מתחרים וכעת מה?

כעת מגיע השלב המרכזי- קידום האתר בתוצאות החיפוש. אחת השיטות המרכזיות לקידום האתר היא כתיבת מאמרים בנושאים שונים. חשבתם על נושא מבריק לכתיבה אבל גיליתם שהמתחרים שלכם כבר חשבו על הרעיון לפניכם?

איך יכול להיות שכולם חושבים על רעיונות זהים?

ובכן התשובה היא כי לא כולם.

אז כיצד תבחרו את הנושאים המעניינים ביותר? ( גילוי נאות: הכותבת היא עיתונאית ב"מעריב" ובעלת חברה בתחום שיווק במדיה דיגיטלית ) .

5 שיטות לכתיבת מאמרים לאתר

5 שיטות לכתיבת מאמרים לאתר איך זה עובד

כתיבת מאמרים לאתר נתפסת כפעולה מרכזית בתהליך קידום האתר.

כתיבת מאמרים לאתרים נחשבת לאחת הפעולות החשובות ביותר ונועדה להגביר את החשיפה לאתר ולייצר שיח ביניכם לבין קהל
הלקוחות המגלים עניין בשירות שלכם.

גם אם ביצעתם את כל הפעולות הדרושות לקידום, כל עוד אין לכם תוכן מעניין האתר שלכם מקביל לגינה בה לא פורחים פרחים ובה הגנן אינו יכול לראות את התוצאה של העבודה הקשה. במילים אחרות, העסק שלכם בלתי נראה וללא תוכן לקוחות פוטנציאלים אינם מבינים את מהות העסק שלכם ולא טורחים להיכנס ולהבין במה מדובר. מכאן מטרת הכתיבה היא לדרג את האתר שלכם במקומות הגבוהים בגוגל.
מה הכוונה? אם אינכם מספקים לקהל הלקוחות שלכם תוכן מקצועי, מעניין ומנוסח היטב אתם עשויים לאבד את הקהל שלכם לטובת המתחרים.
כתיבה בעלת ערך מוסף
בשנים האחרונות ניתן לראות את השינוי באסטרטגיית התוכן הכוללת יצירת תוכן עם ערך מוסף. מה הוא אותו ערך מוסף אשר רבים מזכירים אותו? מדובר בדבר מה התורם לקהל הלקוחות הפוטנציאלים שלכם, דבר מה המעניק להם יתרון. כך למשל מאמרים הכוללים מחשבונים או תחקירים, סיפורים של אנשים.

מהם 5 השיטות לכתיבת מאמרים על נושאים

 

כתיבת מאמרים באמצעות ניקוי ראש
בבואכם לכתוב מאמרים נקו את הראש ממחשבות אודות על הנושא. לאחר מכן בחנו היטב את נושא המאמר מזווית שונה וללא ידע מקדים- לפתע תוכלו לסגל לעצמכם צורת מחשבה ייחודית. אם למשל עליכם לכתוב כתבה אודות כתיבת בלוג, בדקו מהו בלוג וכיצד הוא תורם לאתר שלכם. לאחר מכן בצעו מחקר ובדקו אילו בלוגים נחשבים לפופולריים ביותר ומהם נושאי הכתיבה.

5 שיטות לכתיבת מאמרים לאתר נקודת מבט אישית
כתיבת מאמרים מזווית אישית תתרום לקהל הלקוחות הפוטנציאלים שלכם לחבב אתכם באמת. כיצד תעשו זאת? באמצעות סיפור נוגע ללב. כך למשל אם אתם כותבים מאמר על מוצר מסוים, ניתן לספר את הסיפור שקרה לכם בדרך להגעה לסיקור על המוצר.
מצאו נתון מעניין
אם בעבר כתיבת מאמרים באינטרנט הייתה נחשבת לכתיבה על נושאים משעממים, הרי כיום זה לחלוטין לא כך. התבקשתם לכתוב מאמרים לאתר? מצאו נתון מעניין איתו ניתן לפתוח את הכתבה ולהפוך את הנושא למעניין . מה למשל? אם כותבים מאמר על מסעדות בישראל, הרי לא מומלץ להלל את המסעדות אלא לכתוב על 10 מסעדות טובות בישראל.

5 שיטות לכתיבת מאמרים לאתר – כתיבת מאמרים באמצעות ציטוט

שיטה נוספת באמצעותה ניתן להגיע לקהל היעד שלכם היא באמצעות ציטוט ממקור רשמי כמו אינציקלופדיה או מילון. כך למשל אם אתם כותבים על מסעדות בצפון, ניתן לפתוח בציטוט הקשור לצפון או במסעדות במטרה לעורר עניין.
כתיבה באמצעות שימוש בדמיון
ניסיתם את כל שיטות הכתיבה? אנו מזמינים אתכם לנסות את שיטת הדמיון המודרך. הידעתם? רוב האנשים יעדיפו לקרוא מאמר אודות חוויה שעברתם מאשר מאמר המכיל אינפורמציה בלבד. מה למשל? אם אתם כותבים מאמר בנושא לימודים באוניברסיטה, כתבו על החוויות שלכם כסטודנטים.

על מה דברנו במאמר?
Call Now Button