מדיה ישראל
התקשרו עכשיו: 073-7579676

התמחות שלנו

התמחות שלנו
התמחות שלנו

התמחות שלנו –  במדיה ישראל

 

 התמחות שלנו – כתיבה שיווקית

התמחות שלנו – חשיבה מחוץ לקופסא
אנחנו מאמינים כי על מנת לשדר אמינות בעולם השיווק יש צורך בבחירת המילים המתאימות לטובת העברת המסר בצורה הטובה ביותר.

כיצד בוחרים את המילים המתאימות? כאן אנחנו נכנסים לתמונה ובאמצעות פעולת מיתוג יוצרים עבורכם בידול עסקי המאפשר לכם להצליח. ההתמחות שלנו באה לידי ביטוי בכתיבת תכנים שיווקים תוך חשיבה מחוץ לקופסא שמטרתה להניע לפעולה.

יצירת אפקט אצל הקורא

אנו מומחים בהתאמה המילים המתאימות ביותר במטרה ליצור אצל הקורא אפקט מסוים שיוביל אותו בסופו של דבר להפוך מעוד גולש ללקוח. איך זה נעשה? רשימת היתרונות של העסק תוך יצירת תוכן מעניין ואיכותי, כזה שיגרום לגולש לגלות עניין ולומר- אני בהחלט רוצה לרכוש את המוצר! בסוף היום אנחנו יודעים להפוך את הגולש ללקוח.

תוכן שיווקי בעל ערך מוסף

אנו ב"מדיה ישראל" יוצרים עבורכם את התוכן המתאים ביותר לעסק בהתאמה אישית. נכתוב עבורכם תכנים שונים לאתרי אינטרנט החל מפרופיל חברה , אודות ,דף הבית, שאלות תשובות.

רוצים להפוך גולשים ללקוחות? הכל מתחיל בבחירת המילים המתאימות!

אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו!

כתיבה משפטית

עורכי דין זקוקים לכמות נכבדה של תוכן בין היתר למאמרים בנושאים שונים בתחום המשפט. הבעיה מתחילה שאין להם ממש זמן לעסוק בכך והכתיבה נדחקת לתחתית סדר העדיפויות. בשל העיסוקים הרבים, הם לא מוצאים את הזמן לכתוב מאמרים וכאן אנחנו נכנסים לתמונה. לאחר עבודה עם משרדי עורכי דין יש לנו את היכולת להפגין בקיאות במונחים המשפטיים תוך הנגשה לקהל הקוראים והכל תוך שמירה על רמה גבוהה.

לאחר זיהוי הצורך, בחרנו להקים את המחלקה המשפטית. הכתיבה שלנו בהתאם להגדרות שלכם תשיג את האפקט הרצוי.

עורכי דין, נשמח לסייע לכם!

כתיבת תוכן לאתרים

בעולם המהיר בו אנו מתנהלים כיום יש לכם פחות מ7 שניות להרשים את הלקוח שנכנס לאתר שלכם. לא משנה אם הלקוח הגיע בהמלצת חברים או דרך מנוע החיפוש של גוגל המטרה שלכם היא להשאיר אותו אצלכם. כיצד תעשו זאת? באמצעות בחירת המילים הנכונות. אנחנו מאמינים כי הדבר דומה לפגישה עם אדם שדעתו חשובה לכם ותעשו הכל על מנת להרשים אותו. על מנת שהקליק יתרחש יש צורך להשאיר את הגולש באמצעות תוכן קריא ומענין. להבדיל מסגנונות כתיבה אחרים שם המשחק כאן הוא מהירות. לגולש שלכם אין זמן והוא מחפש את הדרך המהירה ביותר למצוא את התשובות לשאלות.

מה אנחנו מציעים לכם

אנו מספקים מגוון תכנים לאתרי אינטרנט בניהם פרופיל חברה, דף הבית, אודות וכן כתיבת עמודי האתר והכל תוך התאמה לקהל הלקוחות.

כתיבת תוכן SEO

על מנת שהגולשים יהפכו ללקוחות שלכם יש צורך ביצירת תוכן מעניין חדש ומקורי למטרת קידום האתר באמצעות מילות קידום בהתאם לאסטרטגיה שלכם. אנו נכתוב עבורכם תוכן מקורי הכולל התאמה לכללי קידום האתר. אנו נמצאים עם היד על הדופק עבורכם ומתעדכנים בכל עת בשינויים המתרחשים בתחום. אנו מקפידים על יצירת תוכן המספק ערך מוסף לגולשים על מנת שישארו באתר שלכם תוך זיהוי האתר כאתר הכולל תוכן עשיר.
.

מהם 4 הדגשים שלנו

• איכות: אנו מתמחים בכתיבה תוך יצירת תכנים איכותיים המספקים ערך מוסף לקהל הגולשים בנושאים שונים.
• מקוריות: אנו מקפידים על יצירת תוכן מקורי כאשר התכנים נכתבים על ידי אנשי תוכן מובילים בתחום.

• התאמה: אנו מספקים תכנים בהתאמה אישית לקהל הלקוחות שלנו בהתאם לכללי הקידום באינטרנט.

• מקצועיות: אנו מספקים תכנים ברמה המקצועית ביותר.

Outbrain

כמה פעמים מצאתם את עצמכם מחפשים אחר הפלטפורמה המתאימה שתגרום לגולשים לגלות עניין בתוכן שלכם? באמצעות הפצת התוכן וקידומו ב outbrain באתרי תוכן מובילים כמו ynet אתם יכולים להכפיל את קהל הלקוחות שלכם. אותה פלטפורמה מאפשרת לגולשים לקרוא מאמרים אודות עסקים שונים, כאשר בלחיצה על הכתבה הם יועברו ישירות לאתר שלכם.

רוצים להופיע באתרי התוכן המובילים? מוזמנים ליצור איתנו קשר!

שיווק ברשת החברתית

אצלנו לא תמצאו סטטוסים כמו סוף שבוע נעים, אלא תכנים שיגרמו לגולשים הנעה לפעולה.

באמצעות צוות הכותבים שלנו אנו מסייעים לכם ליצור עניין ברשת החברתית תוך הקמה, מיתוג וניהול שוטף בהתאם למדיה. על מנת להוביל את העסק שלכם קדימה אנו נספק עבורכם תכנים מעניינים ומקוריים תוך יצירת קונספט המתאים לתחום העיסוק שלכם.

כיצד ניתן להשאיר את הגולשים באתר שלכם?

על מנת שהגולשים לא ילכו לאיבוד, אנו מאמינים בדרכים שונות ליצירת אינטרקציה עם הגולשים:

• הנעה לפעולה: כפי שכבר הזכרנו, אצלנו לא תמצאו סטטוסים כמו בוקר טוב, אלא סטטוסים שמטרתם להניע את הגולשים לפעולה.
• מיתוג: אנו נבליט את הייחודיות של העסק שלכם בהתאם לפייסבוק.

• מבצעים: רוצים לקוחות נוספים? אנו נדאג ליצור עניין באמצעות מבצעים.

• תמונות: ברשותנו מאגר תמונות גדול אשר כל תמונה תיצור עניין בנוסף לתוכן.

כתיבה עיתונאית

אנו נכתוב עבורכם מאמרים לאתרי חדשות או מערכות עיתונים. לא מוצאים את המילים הנכונות? נשמח לסייע לכם.

קידום אתרים

אנו מציעים לכם שירות מקצועי כזה המאפשר לכם לראות את התקדמות העבודה תוך שיפור יחס ההמרה של האתר שלכם. באמצעות אתר האינטרנט שלכם אתם זוכים להשאיר חותם על קהל הלקוחות שלכם. מה חסר לכם? לקוחות פוטנציאלים. הדרך ללקוחות פוטנציאלים מתחילה במנוע החיפוש של גוגל שם לקוחות פוטנציאלים מתחילים את החיפוש. באמצעות חשיבה מחוץ לקופסא אנו נסייע לכם לטפס מעלה בתוצאות החיפוש של גוגל.

רוצים להגיע למקומות הראשונים? מוזמנים ליצור קשר.

מידענות

סטודנטים? לא יודעים כיצד למצוא את המאמר לו אתם זקוקים? אנו נשמח לסייע לכם באמצעות מאגרי מידע מתקדמים. כיצד נעשה זאת? אתם תשאירו לנו את הפרטים ואנחנו כבר נדאג למצוא עבורכם את המאמר המתאים.

אודות המחבר

על מה דברנו במאמר?
Call Now Button